- HP_INC.

Цена
€28 06 / 54 88 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP 301 - 3 ml - black - original - ink cartridge - for HP DeskJet 1000, 1010, 1050 AiO, 1050A AiO, 1510 AiO, 2000, 2050 AiO, 2050A AiO, 2510 AiO, 2540 AiO, 3000, 3050 AiO, 3050A eAiO, 3510 eAiO series, HP ENVY 4500 eAiO, 5530 eAiO series, HP OfficeJet 2620 AiO, 4630 eAiO series
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Print vivid color documents and images that stand out
Archive documents that maintain text and color quality for decades without fading using original HP inks. Get enhanced image quality using papers with the ColorLok symbol. - Get user-friendly features and great value
Easily monitor ink levels and finish critical print jobs when you're low on a specific ink. And it's easy to choose the original HP ink cartridge tailored to fit your printing needs.
| General | |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 30 g |
| Shipping Width | 11.3 cm |
| Shipping Depth | 3.7 cm |
| Shipping Height | 11.5 cm |
| Shipping Weight | 45 g |
| Consumable | |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Black (pigmented) |
| Included Qty | 1-pack |
| Capacity | 3 ml |
| Yield | Up to 170 pages ISO/IEC 24711 |
| Miscellaneous | |
| Product Recycled Content | 70 % |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | Deskjet 1050A J410, 1051A J410, 10XX, 10XX J410, 15XX, 2000, 2050 J510, 2050A J510, 2054A J510, 25XX, 3000, 3050 J610, 3050A J611, 3052A J611, 3054A J611, 3055A J611, 3057A J611, 3059A J611, 3510; Envy 450X, 553X; Officejet 26XX, 46XX |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Shipping Width | 11.3 cm |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 30 g |
| Marketing Description | HP 301 ink cartridges are designed to deliver user-friendly features and great value. Print documents with laser-quality black text and sharp images that resist fading. |
| Marketing Description | HP 301 ink cartridges are designed to deliver user-friendly features and great value. Print documents with laser-quality black text and sharp images that resist fading. |
| Shipping Depth | 3.7 cm |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Shipping Height | 11.5 cm |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Shipping Weight | 45 g |
| Colour | Black (pigmented) |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Included Qty | 1-pack |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Capacity | 3 ml |
| Colour | Black (pigmented) |
| Yield | Up to 170 pages ISO/IEC 24711 |
| Included Qty | 1-pack |
| Compatible with | Deskjet 1050A J410, 1051A J410, 10XX, 10XX J410, 15XX, 2000, 2050 J510, 2050A J510, 2054A J510, 25XX, 3000, 3050 J610, 3050A J611, 3052A J611, 3054A J611, 3055A J611, 3057A J611, 3059A J611, 3510; Envy 450X, 553X; Officejet 26XX, 46XX |
| Yield | Up to 170 pages ISO/IEC 24711 |
| Compatible with | Deskjet 1050A J410, 1051A J410, 10XX, 10XX J410, 15XX, 2000, 2050 J510, 2050A J510, 2054A J510, 25XX, 3000, 3050 J610, 3050A J611, 3052A J611, 3054A J611, 3055A J611, 3057A J611, 3059A J611, 3510; Envy 450X, 553X; Officejet 26XX, 46XX |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 30 g |
| Shipping Width | 11.3 cm |
| Capacity | 3 ml |
| Shipping Depth | 3.7 cm |
| Shipping Height | 11.5 cm |
| Shipping Weight | 45 g |
| Product Recycled Content | 70 % |
| Product Features |
|
| Product Features |
|
| Product Recycled Content | 70 % |
| Тегло | 0.05кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 190 |
| Обем (ml) | 3 |
| Съвместима серия принтери | HP DeskJet 2800e/4200e серия |
| OEM код | CH564EE |
| Капацитет | Стандартен |
| Тип мастило | Багрилно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.05кг |
Оригинален мастилен касет HP 301 – Черен, Стандартен капацитет
Получете ясен и остър черен текст и надеждна производителност с оригиналния мастилен касет HP 301. Проектиран за принтери HP DeskJet, ENVY и OfficeJet, този касет със стандартен капацитет осигурява до 190 страници за ежедневен домашен и офис печат.
Ключови Предимства
- Оригинално качество HP — Оригиналното мастило на HP гарантира последователни, професионално изглеждащи документи всеки път.
- Лесен монтаж — Проста и чиста инсталация за секунди.
- Надеждна производителност — Сигурен печат с до 190 страници на касет.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) | 190 |
| Обем (ml) | 3 |
| OEM код | CH564EE |
| Капацитет | Стандартен |
| Тип мастило | Багрилно |
| Мулти-пак | Не |
Какво има в кутията
- 1 x Оригинален черен мастилен касет HP 301
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





